Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » İkitelli Patent İkitelli Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, İkitelli Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

İkitelli Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları İkitelli Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

İkitelli Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını,istenen belgeler,ücretler dahil tüm bilgileri İkitelli Patentde bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

İkitelli Patent,Tasarım tescil itiraz,Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri İkitelli Patentde bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

İkitelli Patent, Tasarım Tescilin İptali Sınai Mülkiyet Kanununa belirtilen hükümsüzlük gerekçelerine göre incelenmektedir. Bize mail'den ulaşınız.

Tasarım Tescilin İptali

İkitelli Patent,Yurtdışı Tasarım tescilleri,Uluslararası Çoklu tasarım tescili için İkitelli Patentin deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir...

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan,Uzman görüş için ise İkitelli Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

İkitelli Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 420 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 938 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.616 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri