Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır » İkitelli Patent İkitelli Patent, Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır, Patent fiyatları, patent başvuru ve tesciline ilişkin bilgileri burada bulabilir ve yardım alabilirsiniz.
Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır

Patentler

Patent

Patent Nedir; buluş sahibinin buluş konusu ürünü belirli bir süre üretme, kullanma, satma veya ithal etme hakkıdır. Bu hakkı gösteren belgeye de patent denir.

Patent Nedir » Patent Ne Demek

Buluş nedir; Buluş ne demek,Buluş örnek şartları nelerdir,Neler Buluş olarak kabul edilir veya edilmez tüm ayrıntılar İkitelli Patent’ de!

Buluş Nedir » Buluş Ne Demek

Patent Başvurusu Nasıl Yapılır;Patent başvuru formu, belgeler, Patent başvurusunun nasıl hazırlandığına dair ayrıntılı bilgiler İkitelli Patent'de!

Patent Başvurusu Nasıl Yapılır » Patent Alma » Patent Tescil

Patent Araştırma işlemleri için aşağıdaki linklerden yurtiçi ve yurtdışı Patent veri tabanlarından dilediğiniz Patent Sorgulaması yapabilirsiniz.

Patent Araştırma » Türk Patent

Patent Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılması gerektiğini, Online Patent Sorgulama İkitelli Patentden ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz. Bize ulaşınız.

Patent Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır

Patent isteme hakkı, buluşu yapana veya onun haleflerine ait olup, birden çok kişi birlikte gerçekleştirmişse de bunların müştereken sahip oldukları haklardır.

Patent Hakkı Nedir » Patent İsteme Hakkı

Sadece İncelemeli Patent sistemi bulunmaktadır. incelemesiz patent sistemi kaldırılmış olup ayrıntıları İkitelli Patent uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

Patent Çeşitleri

İkitelli Patent, Patent Nasıl Alınır, Patent Alma süreci, Patent ücretleri, Patent araştırma ve inceleme raporlarına dair ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Patent Nereden ve Nasıl Alınır

Patent Fiyatları, İkitelli Patent ucuz başvuru hizmet ücretlerini, Türk Patent indirimli harç bedellerini,toplam maliyetleri İkitelli Patentte bulabilirsiniz.

Patent Fiyatları » Patent Ücretleri

İkitelli Patent Patent Firmaları Şirketleri Büroları ve Danışmanların Seçimini önemli olduğu bilincinde ve tüm görüş, önerileri yazılı sunmaktadır.

Patent Firmaları Şirketleri Büroları ve Danışmanların Seçimi

Türk Patent ; patent ve markalar ile diğer kanunlarla düzenlenen sınaî mülkiyet haklarının tesisi ve korunmasını sağlayan bir kamu kuruluşudur.

Türk Patent

Yurtdışı Patent Tescil; Yurtdışı Patent Başvurusu nasıl, nerede ve ne şekilde yapılır,maliyetlere dair ayrıntılı bilgiler İkitelli Patent'de!

Yurtdışı Patent Tescil » Uluslararası Patent Başvuru

Faydalı Model Başvurusu ve Tescili nerede nasıl yapılır, Patent ve Faydalı Model Arasındaki Farkların neler olduğunu dair detaylı bilgiler İkitelli Patent'de!

Faydalı Model Başvuru ve Tescil

Türk Patent ve Marka Kurumu, online işlemler ve Fiziki evrak ile yapılan işlemlere ayrı ayrı ücretlendirme uygulamaktadır. Bize ulaşabilirsiniz.

Faydalı Model Ücretleri

İkitelli Patent, Patent Destek ve Teşvikleri, nerede ve nasıl teşvik alındığına dair ayrıntılı bilgileri İkitelli Patent’ de bulabilirsiniz.

Patent Destek ve Teşvikler